Ett extra fat medföljer. En kopp med spricka, bruksslitage, bl.a. med repor, en fot med tillverkningsdefekter. (Kopparnas höjd 7, diameter 9,5)
5 200 SEK | 2022-12-04 11:52 |
5 000 SEK | 2022-12-04 11:32 |
4 200 SEK | 2022-12-04 11:27 |
3 400 SEK | 2022-12-04 10:10 |
3 200 SEK | 2022-12-04 09:47 |
2 400 SEK | 2022-12-02 17:54 |
1 500 SEK | 2022-12-02 08:13 |
600 SEK | 2022-12-01 21:01 |
100 SEK | Start price |