Förgylld och patinerad brons. För fyra ljus vardera. Väggfäste i form av fabeldjur. Omarbetade. Fäste med hål efter tidigare montering. Omaka manschetter, bristningar. Mindre lagningar. (Höjd 43)
2 600 SEK | 2022-12-03 22:54 |
2 500 SEK | 2022-12-04 12:11 |
2 100 SEK | 2022-12-04 10:19 |
1 600 SEK | 2022-12-03 19:00 |
950 SEK | 2022-12-01 19:43 |
500 SEK | 2022-12-02 09:55 |
100 SEK | Start price |