Röd marmor. Dekorer i förgylld brons. Urtavlan märkt Thonissen à Paris. Emaljerad urtavla. Sockel med hörnlagning. En dekorstjärna saknas. Naggar, fläckar. (Höjd 52,5)
4 200 SEK | 2022-12-04 11:26 |
4 000 SEK | 2022-12-04 06:26 |
3 000 SEK | 2022-12-02 19:22 |
550 SEK | 2022-12-01 19:42 |
100 SEK | Start price |