Kolv av valnöt. Varbygel och kappa i stål. Graverad dekor. Detaljer av mässing. Laddstock saknas. Slitage, kolv med komplettering och lagning, mindre avslag. (Längd 49)
6 200 SEK | 2022-12-04 11:56 |
6 000 SEK | 2022-12-04 12:05 |
3 600 SEK | 2022-12-04 11:46 |
3 200 SEK | 2022-12-03 10:03 |
2 700 SEK | 2022-12-02 21:05 |
1 800 SEK | 2022-12-02 19:44 |
1 400 SEK | 2022-12-02 17:02 |
1 200 SEK | 2022-12-02 08:53 |
1 100 SEK | 2022-12-02 08:08 |
850 SEK | 2022-12-01 21:51 |
100 SEK | 2022-12-01 19:25 |
100 SEK | Start price |