Med slipad och förgylld dekor. Fyra med fotnagg. (Höjd 12, diameter 8,5)
5 000 SEK | 2022-12-04 12:08 |
4 800 SEK | 2022-12-04 12:06 |
4 400 SEK | 2022-12-04 11:54 |
3 600 SEK | 2022-12-04 11:33 |
3 400 SEK | 2022-12-04 09:54 |
3 200 SEK | 2022-12-04 09:47 |
2 200 SEK | 2022-12-01 21:54 |
100 SEK | Start price |