Mörkpatinerad och förgylld brons. Sockel av marmor. Stommar i form av stående kvinnofigurer. För tre ljus vardera. Behängda med kedjor. Fästen i form av lejonmaskaroner. Smärre lagningar och förstärkningar. Fåtal bristningar, armar något sneda. (Höjd 73)
31 000 SEK | 2022-12-04 11:54 |
30 000 SEK | 2022-12-04 10:51 |
25 000 SEK | 2022-12-04 11:40 |
13 500 SEK | 2022-12-03 09:19 |
12 500 SEK | 2022-12-01 21:33 |
4 200 SEK | 2022-12-02 14:25 |
3 000 SEK | 2022-12-01 19:09 |
2 800 SEK | 2022-12-01 21:04 |
2 600 SEK | 2022-12-01 19:45 |
100 SEK | Start price |