Vriden fot med reliefdekor. Delvis förgylld. Graverad dekor av roccailer. Mynning med stämplad bård. Graverade monogram. Smärre repor. (Höjd 22, diameter 15,5, vikt 426g.)
4 600 SEK | 2022-12-04 12:19 |
4 400 SEK | 2022-12-04 12:09 |
4 200 SEK | 2022-12-04 11:47 |
3 800 SEK | 2022-12-02 18:50 |
3 600 SEK | 2022-12-02 17:03 |
3 200 SEK | 2022-12-02 14:30 |
3 000 SEK | 2022-12-02 11:05 |
1 900 SEK | 2022-12-01 20:46 |
1 600 SEK | 2022-12-02 08:44 |
150 SEK | 2022-12-01 19:38 |
100 SEK | Start price |