Gröntonat glas. Påklippt mynning. Med stämplat sigill. Smärre mynningsnagg och beläggning. (Höjd 22)
7 200 SEK | 2023-01-08 09:41 |
7 000 SEK | 2023-01-04 21:46 |
5 000 SEK | 2023-01-06 08:25 |
4 000 SEK | 2023-01-03 23:39 |
3 600 SEK | 2023-01-04 16:51 |
3 200 SEK | 2023-01-03 22:16 |
800 SEK | 2023-01-03 21:00 |
100 SEK | Startpris |