Gustaf Möllenborg, Stockholm. Invändigt förgylld. Med reliefdekor. Stämplad monogram. Repor. (Underfatets diameter 22, vikt 745g.)
5 600 SEK | 2023-01-08 11:18 |
5 400 SEK | 2023-01-07 21:18 |
4 000 SEK | 2023-01-07 14:29 |
3 800 SEK | 2023-01-05 23:55 |
3 600 SEK | 2023-01-04 14:26 |
3 400 SEK | 2023-01-05 11:23 |
100 SEK | Startpris |