Betsad träkolv med nätskuren dekor. Detaljer i mässing. Stämplad bl.a. "1856". Slitage, mindre avslag. (Längd 47)
5 600 SEK | 2023-01-08 11:50 |
5 400 SEK | 2023-01-08 10:49 |
2 900 SEK | 2023-01-05 20:01 |
2 800 SEK | 2023-01-04 21:47 |
2 400 SEK | 2023-01-04 15:08 |
1 800 SEK | 2023-01-04 16:42 |
100 SEK | 2023-01-03 19:58 |
100 SEK | Startpris |