Mästarstämpel CFC, Stockholm. Dekorerad med pärlbård. Ornamenterade hänklar. Graverad dekor. Ställvis förgylld. Fylld fot. Repor, mindre bulor. (Höjd 21, diameter 24, totalvikt 500g.)
4 200 SEK | 2023-01-29 11:57 |
4 000 SEK | 2023-01-27 21:15 |
3 600 SEK | 2023-01-29 10:51 |
2 600 SEK | 2023-01-27 04:06 |
1 700 SEK | 2023-01-27 21:14 |
1 500 SEK | 2023-01-27 15:04 |
450 SEK | 2023-01-27 14:28 |
350 SEK | 2023-01-26 22:43 |
100 SEK | Start price |