Patinerad och brännförgylld brons. Dekor av stående kvinna med trumpet och bok. Urtavlan märkt "LEDURE BRONZIER REMOND Hr". Pendel finns. Ytslitage, fläckar, lyra saknar några strängar. (Höjd 55, bredd 36)
8 600 SEK | 2023-01-28 20:43 |
8 400 SEK | 2023-01-28 20:22 |
8 000 SEK | 2023-01-28 19:42 |
7 200 SEK | 2023-01-28 00:26 |
2 400 SEK | 2023-01-26 20:08 |
700 SEK | 2023-01-26 20:01 |
100 SEK | Start price |