Porslin. Med handmålad dekor. Signerad och daterad 1901. (Höjd 32)
3 400 SEK | 2023-01-29 12:09 |
3 200 SEK | 2023-01-29 11:54 |
2 400 SEK | 2023-01-29 11:57 |
1 900 SEK | 2023-01-29 10:55 |
1 500 SEK | 2023-01-28 18:46 |
1 400 SEK | 2023-01-28 12:28 |
500 SEK | 2023-01-27 15:10 |
150 SEK | 2023-01-27 12:30 |
100 SEK | Startpris |