Skulpterad björk. Med skuren dekor. Handtag i form av hästhuvud. Signerad. Slitage. (Höjd 9)
7 200 SEK | 2023-01-29 10:00 |
7 000 SEK | 2023-01-29 09:52 |
2 300 SEK | 2023-01-27 19:30 |
1 900 SEK | 2023-01-27 18:05 |
1 600 SEK | 2023-01-27 17:38 |
950 SEK | 2023-01-26 20:05 |
100 SEK | Startpris |