Förgylld och patinerad brons. Infällda porslinsplaketter. Emaljerade tablettsiffror. Krönt med keruber. Urverket märkt Deniere a Paris. Nyckel saknas. En porslinsdekor något lös. Mindre bristningar. Ytslitage.(Höjd 51, bredd 53, djup 22)
10 500 SEK | 2023-01-29 10:05 |
10 000 SEK | 2023-01-29 11:02 |
7 400 SEK | 2023-01-28 20:22 |
7 000 SEK | 2023-01-27 20:47 |
6 000 SEK | 2023-01-27 04:10 |
3 200 SEK | 2023-01-27 11:05 |
250 SEK | 2023-01-27 01:14 |
150 SEK | 2023-01-26 20:18 |
100 SEK | Start price |