Förgylld brons. Med dekor av blad och vindruvsklasar. Stämplad. Omarbetad. (Höjd inklusive skärm 51)
21 000 SEK | 2023-01-29 12:04 |
20 000 SEK | 2023-01-29 12:08 |
16 000 SEK | 2023-01-29 12:01 |
14 000 SEK | 2023-01-29 11:44 |
11 500 SEK | 2023-01-19 17:59 |
7 400 SEK | 2023-01-28 13:13 |
7 000 SEK | 2023-01-28 10:30 |
6 600 SEK | 2023-01-27 16:57 |
4 000 SEK | 2023-01-27 08:30 |
3 200 SEK | 2023-01-26 21:28 |
2 900 SEK | 2023-01-26 20:21 |
150 SEK | 2023-01-26 20:01 |
100 SEK | Startpris |