Bronserad och förgylld. Krönt med delfiner och fruktkorg. Två ljusarmar av mässing. Krönet med en lös dekordel. Ytslitage, fläckar, mindre sprickor. (Höjd 61, bredd 60)
1 300 SEK | 2023-01-28 12:06 |
1 200 SEK | 2023-01-28 06:50 |
900 SEK | 2023-01-28 00:29 |
200 SEK | 2023-01-27 17:49 |
150 SEK | 2023-01-27 12:53 |
100 SEK | 2023-01-26 20:08 |
100 SEK | Start price |