Olja på duk, skogslandskap. Signerad. Enstaka repor. Hörn med mindre spikhål. (39x42)
2 200 SEK | 2023-01-29 12:09 |
2 100 SEK | 2023-01-29 11:55 |
850 SEK | 2023-01-28 17:52 |
450 SEK | 2023-01-28 00:29 |
200 SEK | 2023-01-27 15:19 |
100 SEK | 2023-01-26 21:38 |
100 SEK | Startpris |