Skinnband med mässingsbeslag. Innehållande kartor och kopparstick. Skador, ej komplett, fläckar, slitage. (Omslagets mått 38x25)
1 500 SEK | 2023-01-29 08:44 |
1 400 SEK | 2023-01-29 12:05 |
1 200 SEK | 2023-01-29 12:05 |
750 SEK | 2023-01-28 10:26 |
100 SEK | Start price |