Vit marmor, förgylld- samt mörkpatinerad brons. Med dekor av bockhuvuden och klövar. Behängda med kedjor. Marmor med naggar. Repor, fläckar. (Höjd 25)
8 000 SEK | 2023-01-29 10:49 |
7 800 SEK | 2023-01-20 09:18 |
4 200 SEK | 2023-01-26 20:22 |
100 SEK | Start price |