Delvis förgylld. Graverad dekor. Fot med vridna käckar. Gjuten bård. Graverat monogram. Ytslitage. (Höjd 16, diameter 12,5, vikt 267g.)
3 400 SEK | 2023-01-29 12:05 |
3 200 SEK | 2023-01-29 11:56 |
2 800 SEK | 2023-01-29 11:40 |
2 500 SEK | 2023-01-27 13:56 |
2 100 SEK | 2023-01-27 13:37 |
1 600 SEK | 2023-01-27 04:04 |
1 400 SEK | 2023-01-27 12:46 |
1 200 SEK | 2023-01-27 12:26 |
1 000 SEK | 2023-01-26 23:03 |
500 SEK | 2023-01-26 23:10 |
100 SEK | 2023-01-26 20:06 |
100 SEK | Startpris |