Olja på duk, Da Vinci och Mona Lisa. Signerad. Mindre hål, smärre fläckar. (65x83)
10 000 SEK | 2023-01-29 10:51 |
9 800 SEK | 2023-01-26 10:33 |
4 200 SEK | 2023-01-27 15:57 |
2 500 SEK | 2023-01-27 15:06 |
1 000 SEK | 2023-01-26 20:46 |
100 SEK | Startpris |