Bordsgafflar 12st, bordsskedar 12st samt bordsknivar 12st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Vikt exklusive knivar 1096g., knivarnas vikt 870g., knivarnas längd 21)
7 400 SEK | 2023-01-27 22:22 |
7 200 SEK | 2023-01-27 04:05 |
7 200 SEK | 2023-01-27 21:14 |
6 600 SEK | 2023-01-27 12:27 |
300 SEK | 2023-01-26 21:22 |
100 SEK | Start price |