Betsad träkolv. Beslag i mässing. Stämplad IAH FOS. Laddstock av järn. Slitage, stötmärken, beslag saknar några skruv, rost. (Längd 147)
8 400 SEK | 2023-02-19 11:43 |
8 200 SEK | 2023-02-19 01:03 |
5 800 SEK | 2023-02-19 09:09 |
5 400 SEK | 2023-02-19 08:49 |
4 200 SEK | 2023-02-17 14:09 |
1 000 SEK | 2023-02-16 23:48 |
550 SEK | 2023-02-16 21:31 |
100 SEK | Start price |