Så kallad "Dobbelbeker". Fot med genombruten botten och infälld tärning. Graverad dekor av landskap och figurer. Fot med reliefdekor. Lagningar/förstärkningar. Slitage, bulor. (Höjd 11, diameter 7,5, vikt 107g.)
18 000 SEK | 2023-02-19 12:01 |
18 000 SEK | 2023-02-19 12:05 |
11 000 SEK | 2023-02-19 11:59 |
5 600 SEK | 2023-02-19 11:58 |
3 200 SEK | 2023-02-19 10:36 |
2 500 SEK | 2023-02-19 07:36 |
1 200 SEK | 2023-02-17 14:27 |
500 SEK | 2023-02-16 19:36 |
400 SEK | 2023-02-16 19:15 |
100 SEK | Start price |