Valnöt och mässing. Modellnummer 2548-2. Stämplad. Ställlbar höjd. Ytslitage, fläckar. (Höjd 102-138)
4 600 SEK | 2023-02-19 12:00 |
4 400 SEK | 2023-02-18 21:50 |
2 900 SEK | 2023-02-18 23:03 |
2 500 SEK | 2023-02-18 19:39 |
1 900 SEK | 2023-02-18 19:35 |
1 700 SEK | 2023-02-17 22:36 |
1 400 SEK | 2023-02-17 14:04 |
1 300 SEK | 2023-02-17 16:46 |
1 100 SEK | 2023-02-17 15:56 |
950 SEK | 2023-02-16 20:25 |
750 SEK | 2023-02-17 12:58 |
650 SEK | 2023-02-17 11:53 |
100 SEK | Start price |