Parerskydd i mässing. Handtag i trä. Balja av stål. Stämplad. Slitage, balja med ytrost. (Totallängd 98)
1 300 SEK | 2023-02-17 14:39 |
1 200 SEK | 2023-02-17 10:50 |
500 SEK | 2023-02-17 13:00 |
150 SEK | 2023-02-17 02:25 |
100 SEK | 2023-02-16 22:47 |
100 SEK | Start price |