Förgylld och mörkpatinerad brons. Stommar i form av bevingade figurer. För sex ljus vardera. Kvadratisk fot, med reliefdekor av girlanger och kvinnofigurer. En ljusarm med förstärkning. Stötmärken, repor. Ett finger med avslag. (Höjd 88,5)
94 000 SEK | 2023-02-19 12:03 |
93 000 SEK | 2023-02-19 12:07 |
86 000 SEK | 2023-02-19 11:37 |
84 000 SEK | 2023-02-16 18:18 |
45 000 SEK | 2023-02-17 15:51 |
39 000 SEK | 2023-02-17 15:05 |
27 000 SEK | 2023-02-17 08:30 |
25 000 SEK | 2023-02-16 21:25 |
14 000 SEK | 2023-02-16 21:19 |
12 000 SEK | 2023-02-16 19:12 |
100 SEK | Start price |