Bordsknivar 10st, bordsgafflar 10st, bordsskedar 10st, smörgåsknivar 6st, smörgåsgafflar 6st, moccaskedar 2st, en kaffesked samt smörkniv. Bruksslitage, repor. (Bordsknivarnas längd 19,5, vikt exklusive knivar 968g., knivarnas vikt 809g.)
6 400 SEK | 2023-02-19 11:54 |
6 200 SEK | 2023-02-18 20:10 |
6 000 SEK | 2023-02-18 20:07 |
5 600 SEK | 2023-02-17 08:17 |
5 400 SEK | 2023-02-16 19:14 |
4 400 SEK | 2023-02-16 21:31 |
100 SEK | Start price |