Olja på duk, motiv från Rautas. Signerad. (44x60)
9 600 SEK | 2023-02-19 11:54 |
9 400 SEK | 2023-02-19 12:07 |
7 800 SEK | 2023-02-19 12:02 |
6 600 SEK | 2023-02-19 09:10 |
3 000 SEK | 2023-02-17 15:39 |
2 500 SEK | 2023-02-17 16:25 |
2 300 SEK | 2023-02-17 13:38 |
550 SEK | 2023-02-17 10:26 |
450 SEK | 2023-02-16 20:41 |
350 SEK | 2023-02-17 09:01 |
250 SEK | 2023-02-16 21:15 |
150 SEK | 2023-02-16 19:46 |
100 SEK | Startpris |