Förgylld och mörkpatinerad brons. Med dekor av kvinnobyster. Fötter i form av tassar. Gängade pipor. Ytslitage, fläckar. (Höjd 29)
4 200 SEK | 2023-03-12 10:49 |
4 000 SEK | 2023-03-11 04:16 |
4 000 SEK | 2023-03-12 10:50 |
3 600 SEK | 2023-03-12 09:54 |
2 400 SEK | 2023-03-12 09:58 |
1 700 SEK | 2023-03-10 19:03 |
950 SEK | 2023-03-10 18:40 |
850 SEK | 2023-03-10 14:43 |
550 SEK | 2023-03-10 12:21 |
350 SEK | 2023-03-09 21:32 |
300 SEK | 2023-03-09 23:18 |
200 SEK | 2023-03-09 21:48 |
100 SEK | Start price |