Mässing. Trearmad. Svarvad pipa med dekor av mansansikten. Ljusarmar med graverad och stämplad dekor. Gängade pipor. Svarvad fot. Foten fastlödd. Repor, stötmärken, fläckar. En ljusarm med lagning. (Höjd 46)
24 000 SEK | 2023-03-12 11:59 |
23 000 SEK | 2023-03-12 12:03 |
14 000 SEK | 2023-03-12 11:59 |
11 500 SEK | 2023-03-12 09:56 |
5 000 SEK | 2023-03-09 22:01 |
4 000 SEK | 2023-03-10 00:14 |
500 SEK | 2023-03-09 21:47 |
200 SEK | 2023-03-09 21:51 |
100 SEK | 2023-03-09 20:54 |
100 SEK | Start price |