Bemålad konstmassa. Tredelad. Numrerad upplaga. Krackelering, färgslitage, invändigt med större färgbortfall, en knut med lagning. Fläckar, smärre nagg. (Höjd 40)
8 000 SEK | 2023-03-12 10:58 |
7 800 SEK | 2023-02-22 15:57 |
7 400 SEK | 2023-03-12 10:37 |
6 000 SEK | 2023-03-11 16:39 |
5 600 SEK | 2023-03-11 13:24 |
400 SEK | 2023-03-09 21:51 |
300 SEK | 2023-03-09 21:26 |
100 SEK | Start price |