Stomme i metall. Löstagbara dekorer i gjutet glas. 16st ljuspunkter. Några plastfästen med skada. Glasdekorer med bl.a. naggar och skador. Lösa kupor medföljer. (Höjd 64, diameter 82)
26 000 SEK | 2023-03-12 11:58 |
25 000 SEK | 2023-03-12 11:45 |
25 000 SEK | 2023-03-12 11:51 |
18 500 SEK | 2023-03-12 11:50 |
11 500 SEK | 2023-03-12 08:33 |
2 200 SEK | 2023-03-10 13:48 |
2 000 SEK | 2023-03-10 13:28 |
100 SEK | Start price |