Stomme i metall. Löstagbara dekorer i gjutet glas. 16st ljuspunkter. Några plastfästen med skada. Glasdekorer med bl.a. naggar och skador. Lösa kupor medföljer. (Höjd 64, diameter 82)
27 000 SEK | 2023-03-12 11:58 |
26 000 SEK | 2023-03-12 11:51 |
25 000 SEK | 2023-03-12 11:45 |
19 000 SEK | 2023-03-12 11:50 |
11 500 SEK | 2023-03-12 08:33 |
3 000 SEK | 2023-03-10 20:53 |
2 000 SEK | 2023-03-10 14:06 |
850 SEK | 2023-03-10 12:17 |
100 SEK | Start price |