Olja på duk, interiör med kvinnor. Signerad och daterad 1879. Duklagning med retusch. (26x20)
2 000 SEK | 2023-03-11 17:41 |
2 000 SEK | 2023-03-12 06:21 |
850 SEK | 2023-03-11 14:27 |
700 SEK | 2023-03-10 07:18 |
150 SEK | 2023-03-09 19:55 |
100 SEK | Start price |