Porfyr och förgylld brons, krönt med hästar och figur i triumfvagn. Pendel finns. Bas med sprickbildningar, en häst lös i sockelfästet, mindre naggar, urtavla med mindre emaljretuscher. (Höjd 50, längd 46, djup 14,5)
18 500 SEK | 2023-03-12 11:57 |
18 000 SEK | 2023-03-12 11:10 |
16 000 SEK | 2023-03-12 11:02 |
10 000 SEK | 2023-03-11 12:49 |
7 200 SEK | 2023-03-10 19:00 |
6 000 SEK | 2023-03-10 06:58 |
350 SEK | 2023-03-09 21:33 |
100 SEK | Start price |