Automatic chronometer. Armband av läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Glas med repor. Bruksslitage. (Diameter 35mm)
15 500 SEK | 2023-04-02 11:30 |
15 000 SEK | 2023-04-02 11:49 |
12 500 SEK | 2023-03-31 17:46 |
11 000 SEK | 2023-03-31 16:56 |
4 600 SEK | 2023-03-31 11:48 |
3 400 SEK | 2023-03-31 15:12 |
3 000 SEK | 2023-03-30 19:35 |
150 SEK | 2023-03-30 20:27 |
100 SEK | Startpris |