Kaffekoppar med fat 12st, halvblond. Assietter 6st, helblond. Tekopp med fat samt kakfat. Tre kaffefat med nagg. Kakfatet med nagg. Bruksslitage, bl.a. med fläckar, enstaka delar andra sortering. (Kaffekopparnas höjd 6,5, diameter 7,5)
3 400 SEK | 2023-04-01 19:40 |
3 200 SEK | 2023-04-02 11:48 |
2 300 SEK | 2023-04-01 15:59 |
350 SEK | 2023-03-31 16:44 |
300 SEK | 2023-03-31 14:33 |
200 SEK | 2023-03-31 12:33 |
100 SEK | Start price |