Konturerad fot. Dekorerad med vågbård. Invändigt förgylld. Undertill med åldermansranka. Graverade monogram. Smärre repor och småbulor. (Höjd 8,5, diameter 7,5, vikt 66g.)
1 300 SEK | 2023-04-02 11:18 |
1 200 SEK | 2023-04-01 19:49 |
950 SEK | 2023-03-31 12:46 |
900 SEK | 2023-04-01 18:26 |
600 SEK | 2023-03-31 16:01 |
500 SEK | 2023-03-31 10:46 |
100 SEK | Start price |