Stengods. I form av bil. Stämplad, etikettmärkt. Något krackelerad, mindre färgbortfall. (Höjd 13,5)
7 200 SEK | 2023-04-02 11:24 |
7 000 SEK | 2023-04-02 10:56 |
5 600 SEK | 2023-04-02 04:45 |
5 400 SEK | 2023-04-01 18:44 |
3 000 SEK | 2023-03-31 00:21 |
2 700 SEK | 2023-03-30 20:13 |
100 SEK | Startpris |