Låda i betsad trä. Tratt i plåt. Funktion osäker. Slitage, mindre rost, låda med sprickor, textilen med skador. Tratt med bulor. (Längd 78)
7 000 SEK | 2023-04-02 11:42 |
6 800 SEK | 2023-03-31 10:02 |
4 200 SEK | 2023-04-02 11:03 |
2 600 SEK | 2023-04-01 10:47 |
1 400 SEK | 2023-03-31 10:42 |
1 200 SEK | 2023-03-30 19:35 |
850 SEK | 2023-03-31 08:19 |
100 SEK | Start price |