Svart marmor och förgylld brons. Krön med dekor av blomsterkorg och gripar. Stolpar med dekor av urnor och fåglar. Urverket saknar bakstycke. Marmor med naggar. (Höjd 54, bredd 32)
10 000 SEK | 2023-04-02 11:59 |
9 800 SEK | 2023-04-02 12:02 |
8 200 SEK | 2023-04-02 12:00 |
6 600 SEK | 2023-04-02 11:47 |
4 800 SEK | 2023-04-02 11:03 |
4 000 SEK | 2023-04-01 09:47 |
3 000 SEK | 2023-03-31 16:26 |
2 000 SEK | 2023-03-31 14:02 |
550 SEK | 2023-03-31 00:59 |
150 SEK | 2023-03-30 19:47 |
100 SEK | Start price |