Stål. Automatisk. Ask och boett numrerad no.0175. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, smärre repor, armband med tejprester. (Diameter 38mm)
6 400 SEK | 2023-04-02 07:32 |
6 400 SEK | 2023-04-02 11:21 |
4 000 SEK | 2023-04-01 10:14 |
3 400 SEK | 2023-03-31 23:36 |
2 500 SEK | 2023-03-31 06:45 |
2 500 SEK | 2023-03-31 13:51 |
100 SEK | 2023-03-30 20:27 |
100 SEK | Start price |