Skulpterad trä. Originalmålning. Föreställande mansfigur med fackla. Spår av elektrifiering. Färgbortfall, sprickor, enstaka skador/lagningar. (Höjd 52)
10 000 SEK | 2023-04-02 11:53 |
9 800 SEK | 2023-04-02 09:17 |
8 400 SEK | 2023-04-02 11:38 |
4 400 SEK | 2023-04-01 22:26 |
4 000 SEK | 2023-04-01 10:08 |
3 600 SEK | 2023-04-01 14:24 |
3 200 SEK | 2023-04-01 11:09 |
2 100 SEK | 2023-03-31 21:45 |
1 900 SEK | 2023-03-31 15:59 |
1 500 SEK | 2023-03-31 08:55 |
200 SEK | 2023-03-30 19:32 |
150 SEK | 2023-03-30 19:39 |
100 SEK | Start price |