Armband i förgyllt stål. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Boettens baksida med gravyr. Repor. Ask med skador. (Diameter 33mm)
4 400 SEK | 2023-04-23 10:01 |
4 200 SEK | 2023-04-21 00:07 |
3 000 SEK | 2023-04-20 21:23 |
500 SEK | 2023-04-20 20:48 |
100 SEK | Startpris |