Med handmålad blomdekor och förgyllning. Konturerad kant. Tre med små kantnagg. (Diameter 19)
8 000 SEK | 2023-04-21 16:11 |
7 800 SEK | 2023-04-22 14:59 |
7 400 SEK | 2023-04-22 00:35 |
7 000 SEK | 2023-04-21 20:43 |
500 SEK | 2023-04-21 11:50 |
100 SEK | 2023-04-20 21:06 |
100 SEK | Startpris |