Med 10st nödmynt i koppar, från Carl XII:s tid. Delvis förgylld. Fot och mynning med vågbård. Graverade monogram. Ostämplad. (Höjd 9, diameter 8, vikt 128g.)
5 800 SEK | 2023-04-19 10:35 |
5 600 SEK | 2023-04-23 11:45 |
4 000 SEK | 2023-04-23 10:03 |
1 300 SEK | 2023-04-22 07:33 |
700 SEK | 2023-04-21 13:14 |
250 SEK | 2023-04-21 12:19 |
150 SEK | 2023-04-21 11:30 |
100 SEK | Startpris |