Olja på duk, skogsbild med jägare. Signerad och daterad 1860. Retuscher, duklagningar, krackelering. (64x88)
2 600 SEK | 2023-04-12 10:58 |
2 500 SEK | 2023-04-22 12:52 |
550 SEK | 2023-04-21 22:30 |
450 SEK | 2023-04-20 20:59 |
100 SEK | Startpris |