Skinnband med mässingsdekorer. Innehållande träsnitt. Skador, lagningar, fläckar, ej genomgången. (Bokens mått 37x25)
4 600 SEK | 2023-04-19 10:48 |
4 400 SEK | 2023-04-23 11:39 |
100 SEK | Start price |